Aladdin Kampı


Alaattin’in su dünyasında mega parti. Her ne zaman gerekliyse kesin macera olayı şahsa özel de yapılabilir. Büyüleyici, olağanüstü etkileyici bir kanyonda tırmanın, dalış yapın, atlayın, yüzün. Ve tüm bunları hava kararmaya başlarken, katkısız çılgınlık. Kayalıklardan atlayarak yarışır, gücünüzü ölçe bilirsiniz ve bu arada tarz, zorluk derecesi ve yaratıcılık ödüllendirilecektir. Ve sonra gelsin mega parti. Damarlarınızdaki adrenalin kaynayıncaya kadar, endorfinler dans edinceye kadar. Soğuk içkiler, sıcak ritimler ve cool insanlar Alaattin’in benzersiz ortamında ekstra sınıf parti yaratmaktadır. Olağanüstü keyif garanti.

Tüm bunlar kum ve palmiyeler arasında olunca Alaattin’in partisinin her an plaj karakteri var olacaktır. Tabi ki burada da temiz tuvaletler, duşlar, soyunma kabinleri ve süper işlevsel barımız mevcut. Barda LED ışıkları ve devasa güneş şemsiyesinin altında kusursuz atmosfer oluşturmaktadır.

Ve burada da canlı müzik, oryantal, dans pisti veya kromdan barın etrafındaki aksiyonlar.

Büfelerde aklına ne gelirse, taze etten, dinlendirilmiş ete, serbest dolaşan tavuklardan tek parçada kuzu çevirmeye kadar, her şey var. Neşeli bar şefimiz bunlara göre uygun içecekler yaratmaktadır.

Bize isteklerinizle ilgili e-posta gönderiniz ve biz de size teklifimizi gönderelim.