Rafting Kampı


X Dream Adventures istasyonlarımızın her ikisi her türlü gruplar için kusursuz ve uygundur.
Rafting istasyonumuz seyir edilebilir son bölümdedir ve böylelikle tüm misafirlerimiz tüm firmalardan daha fazla aksiyondadır ve inanılmaz berrak suda takriben 2 km daha uzun rafting yapacaklardır.

İstasyonumuzu ve kullanıma bırakılan ekipman örnek nitelikte olarak tarif ederken mübalağa etmediğimizi düşünüyoruz. Büyük ve birçok renklerde değişen LED ışıklarla donatılmış ve olağanüstü akarsu manzaralı terasımız vardır ve iki restoranımızda 400 kadar misafire hizmet ede bilmekteyiz. Ayrı yıkanma yerleri, kabinler, tertemiz tuvaletler ve sıcak duşlar hizmetimizi tamamlamaktadır. Elbette istasyonumuzun çok büyük yolcu otobüslerin dönme imkanları olan büyük bir park yerine sahiptir.

Canlı müzik, oryantal, dans alanı ve masif odun barının etrafında aktiviteler için yeterince alan bulunmaktadır. Alanın etrafındaki meşaleler ve ateş ocakları sayesinde romantik ve doğal bir atmosfer oluşmaktadır.

Canınız neyi isterse, yeni yakalanan etin tazeliğinden başlayarak, dinlendirilmiş dana etine, serbest dolaşan tavuklar ve kuzu çevirmeye kadar, her türlü nefis lezzet bulunmaktadır. Neşeli bar şefimiz bunlara yakışan içkiler hazırlayacaktır.