Hakkımızda
Büyük İskender’in ülkesinde ve Aşil’in (Achilles, Akhilleus) Truvalılara karşı savaş verdiği Türkiye’ye hoş geldiniz. Her adımda, tarihle daha fazla derinleşmektesiniz. Buna ilaveten bir de, yılın üç yüz günü hava güneşli ve muhteşem dağlar neredeyse direkt olarak berrak ve gök mavisi Akdeniz’in içinden sivrilmektedir. Olağanüstü akarsular, büyüleyici kanyonlar, serinleten rüzgarlar, inanılmaz dağlar, devasa çamlar, uçsuz bucaksız ve neredeyse dokunulmamış doğal tabiat.

Tüm bu kombinasyonlar Türkiye’yi, sıcakkanlı misafirperverliğiyle, lezzetli ve taze yemekleriyle ve fevkalade hizmetiyle macera yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden birini yapmaktadır.

X Dream Adventures 35 yıldan beri maceranın en saf şekliyle sunmaktadır. Biz „know how“a, yani esas hakkında bilgiye, tecrübeye ve ayrıca aktiviteler yapmakta yaratıcılığa sahibiz. Turlarımızı uluslararası güvenlik standartlarını dikkate alarak organize etmekteyiz ve burası, yani Türkiye ile olağanüstü güzel doğası ve sıcak insanlarıyla derin bir bağımız vardır. Emniyet, üstün donanım ve müşteri hizmeti öncelikli hedefimizdir. X Dream Adventures’ın Köprülü Ulusal Park‘ta büyük ve eksiksiz donanımlı rafting istasyonumuz ve Alaattin’in olağanüstü su dünyasında ‚cool‘ istasyonumuz mevcuttur.

Tüm rehberlerimiz IAGA (International Adventure Guide Association) tarafından eğitilmiştir ve sürekli eğitimlerini ilerletmekle yükümlüdürler. Donanımımız CE, UIAGM ve TÜV denetimlidir ve muntazam bakım görmektedir.