Aladdin
Aladin’in muhteşem su dünyası®
Tüm aile için sular içinde bir tırmanma bahçesi

Geride bırakılan her bir metre ile milyonlarca yıllar içerisinde oluşmuş olan kanyona daha da derinlemesine inmektesiniz. Sıradışı kum taşı oluşumları gün ışığında parıldamakta ve küçücük kaynaklar, masif kayaların içine içine sızmaktadır. Köşeli veya kenarları keskin yapılar görmeniz mümkün değildir, tüm taş oluşumları, sürekli olarak akmakta olan cam berraklığındaki sular nedeniyle yumuşak yuvarlak bir yapıya sahiptir. Soğuk nehirler, yüzlerce metre yüksekliğindeki duvarların arasından sessizce akmaktadır. Muhteşem heyecan verici olmakla birlikte kesinlikle de güvenlidir. Tırmanın, yüzün, dalın, atlayın ve doğanın mucizesinin tadını çıkarın.
Aşağıdan masalsı dünyaya doğru. Bu, biraz çekingen ve çok da sportif olmayan kişilere, bir nebze de olsa macera yaşama imkanı sunmaktadır. Ne kadar derinlemesine girerseniz o kadar zorlaşmaktadır. Bu da, daha az aktif olanlara durma imkanı sunmakta olup sporcular için muhteşem kanyonun derinliklerine doğru yol devam etmekte olup oldukça zorlayıcı bir eğlence onları beklemektedir. Büyüleyici bir ortamda macera dolu bir gün. Çocuklar için onların boylarına uygun faaliyetler düzenlenmiştir, örneğin tırmanma kayası, kayak ve atlama platformları.
Kim yorgun düşerse, onu, Aladin’in tanrısal sarayında (bizim merkez) gölgelikler altında dinlenme yerleri beklemektedir. Burada mutfak, tuvaletler, duşlar, soyunma kabinleri ve muhteşem bir dinlenme alanı bulunmaktadır. Mükemmel yemekler ve serinletici içecekler, burada rahatlığınızı sağlamaktadır.

Hizmetler: Transfer Hotel-Merkez-Hotel, Donanım, Kılavuzluk, Ülkeye has yemekler – Balık, Tavuk, Salata, Makarna ve Taze Ekmek

Fiyat: Yetişkin, € 70.-  Çocuk € 35.-

Her misafir için temin edilen ekipman: Long John, neopren ceket, ayakkabı ve CE-etiketi olan cankurtaran yeleği (gerekli ise). Ek olarak UIAG testine tabi tutulmuş bir başlık. Tüm rehberlerimiz, IAGA (International Adventure Guide Association) tarafından sertifikalıdır.

Beraberinde getirilmesi gerekenler: Mayo, havlu, güneş kremi. Ayrıca profesyonel videolar hazırlamaktayız.

Tur Süresi:  Tur Wellness yaklaşık 4 saat, Tur Aile yaklaşık 3 saat.

Sezon: 15.05- 30.10