Jeep Safari
Arazi Aracı Safarisi ve Alaaddin’in olağanüstü su dünyası

Land Rover’larımızla öncelikle küçük bir göl kenarından ormanın gölgesine gitmekteyiz. İlginç akar su geçitleri, kaygan çakıl taşları, dik yollar ve derin, çamurlu su birikintileri. Gönlünüz ne isterse. Orman yollarından Toros dağlarına yükselerek gitmekteyiz. Küçük köyler ve mezralar ve bununla beraber büyüleyici gök mavisi Akdeniz manzarası.
Takriben 2 saatten sonra istasyona gelmekteyiz ve aperatiflerden sonra neopren kıyafetleriyle Alaattin’in olağanüstü su dünyasına giriş.

İlginç su taşı formasyonlar güneş ışığında yansımaktadır ve serin akarsu yüzlerce metre yüksekliğinde duvarlar arasından şırıldamaktadır. Süper heyecan verici ve yine de güvenli. Tırmanmak, yüzmek, dalmak, atlamak ve kesin doğa mucizesinin tadına varmak.
Aşağıdan masal dünyasına. Bu biraz tedirgin ve çok fazla sportif olmayan kişilere de bir parça macera yaşatmaktadır. Ne kadar derine giderseniz, o kadar zorlaşacaktır. Bu demektir ki fazla aktif olmayanlar dinlenme olanağını bulmakta ve sportif olanlar için olağanüstü uçuruma doğru ve daha sarih iddialı eğlence bulmaktadırlar. Macera dolu bir gün büyüleyici bir atmosfer.

Eğer hiç bir şekilde maceraya ısınamayanlar varsa, Aladdinin ilahi Saray’ında (istasyonumuz) gölge altında dinlenme alanları mevcuttur. Ki burada mutfak, tuvalet, duş, soyunma odaları ve muhteşem bir ‚chill out‘ (dinlenme) alanı mevcuttur.  Lezziz yemekler ve serinletici içecekler burada bedensel ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sunduklarımız: Otel-istasyon-otel transferi, ekipman, rehber, balık, tavuk, salata, spagetti ve taze ekmek içeren ulusal yemekler                                                                              

Fiyat: Yetişkin, € 90.-  Çocuk € 45.-

Her bir misafirimize hazırladıklarımız: neopren shorty, spray ceketleri, ayakkabı, kask ve CE denetimli yüzme yeleği. Tüm rehberlerimiz IAGA (International Adventure Guide Association)  sertifikalıdır.

Getirmenizi istediklerimiz: yüzme kıyafeti, havlu ve güneş kremi. Ayrıca profesyonel video ve resim sunmaktayız.

Sezon: 15.05- 30.10